Niesamowity mecz zanotował w popołudnie niedzielne najlepszy gracz naszej kadry, czyli Robert Lewandowski. Można stwierdzić, że tak właściwie w pojedynkę zwyciężył ekipę ze stolicy Niemiec. Nasz kapitan zagrał cały mecz. Na na placu boju mieliśmy szansę podziwiać innego polskiego reprezentanta, czyli Piątka Krzysztofa, który wszedł w drugiej połowie starcia. Udało mu się zaliczyć asystę przy trafieniu gracza z zespołu. Druga część spotkania była niezwykle emocjonująca.

Bayern Monachium przeżył ostatnio pokrętny okres siedmiu dni. Wpierw przegrali wysoko z drużyną TSG 1899 Hoffenheim. W środę ograli Borussię Dortmund 3:2 w pojedynku o Superpuchar Niemiec. Pojedynek z drużyną ze stolicy miał zaprezentować, że przegrana przed tygodniem to tylko przypadkowe zdarzenie. Przede wszystkim Lewandowski chęć zaprezentować się z najlepszej dyspozycji. Do meczu z zespołem ze stolicy Niemiec polski zawodnik miał tylko jedną bramkę w Bundeslidze.

Perfekcyjna druga połowa starcia!

Piłkarze zespołu z Monachium dobrze rozpoczęli ten mecz. Od pierwszej minuty spotkania bardzo energiczny na murawie był Lewy. Miał okazję na wstrzelenie gola, jednak jego atak był nieznacznie chybiony. Chwilę później swoją akcję przeprowadzili zawodnicy zespołu Herthy Berlin. Dodi Lukebakio nie dał rady zmieścić piłki w bramce bramkarza zespołu mistrza Bundesligi, czyli Neuera Manuela. Warto przyznać, że gracze Herthy Berlin pokazali się w dobrej dyspozycji. To był niezwykle pasjonujący pojedynek.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu trafił niemiecki piłkarz Mueller Thomas. Arbiter tego starcia trafienia ostatecznie nie uznał. Zawodnik Bayernu był w tym przypadku na spalonej pozycji. Bayern jednak nadal konstruował sytuację pod bramką rywali. Chwilę później futbolówkę do siatki golkipera Herthy wpakował reprezentant Polski, czyli Lewandowski. Pierwsza połowa tego meczu zakończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten mecz skończył się triumfem drużyny mistrza Niemiec 4:3. Trzeba przyznać, że ten mecz piłkarski był naprawdę pasjonujący.