W jaki sposób określić czym są zakłady u bukmacherów?


Obstawianie typów online polega na przewidywaniu czy dojdzie do skutku podane zajście, z reguły z dziedziny sportu aczkolwiek nie tylko. Po jednej stronie w zakładach online siedzi klient, po prostu część typująca mecz, a z drugiej buk - podmiot, który potwierdza zakład na określonych wcześniej przez niego zasadach. Najczęściej zakłady bukmacherskie zawierane będą na piłkę nożną, tenisa, koszykówkę lub siatkówkę.


W jakim miejscu rozpocząć obstawianie?


Działaniem najważniejszym będzie otwarcie konta u firmy prowadzącej zakłady online.


Należałoby pamiętać o tym, że w naszej ojczyźnie obowiązuje ustawa o hazardzie, według której zakłady muszą oferować tylko legalni bukmacherzy, posiadający pozwolenie Ministra Finansów. Otwarcie nowego konta i jego zweryfikowanie przez firmę bukmacherską to więc pierwszy i obligatoryjny etap. Kiedy więc jesteśmy pewni, że z obstawiania mamy zamiar uzyskać realne pieniądze, należy skupiać się typowaniu określonej dziedziny wydarzeń, wybranej sportowej dyscypliny albo typu zakładów, jak chociażby zakłady w trakcie rozgrywek. Tego typu specjalizacja to równocześnie poprawniejsze śledzenie statystyk, bardziej dokładne spostrzeżenia a zarazem na większe wygrane w zakładach.


Jaką metodą obstawić swój własny zakład bukmacherski?


Każdy gracz, obstawiając wybrane zdarzenie sportowe określa kwotę pieniędzy, którą może postawić, po to by wygrać określoną ilość pieniędzy. sumę pieniędzy stawianą w zakładzie opisujemy jako stawką zakładu. Operator przyjmujący zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie po którym dane zajście będzie wyliczane. Tak zwany kurs okazuje się sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa powstania wydarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną albo stratę. Typując zakłady można więc nieźle zdobyć pieniądze, poprawnie typując dany zakład czy też utracić wpłacone środki w nietrafionym typie.


betfan bonus


Obstawianie zakładu w trakcie


Obstawianie meczy live to najbardziej doceniana i jedna z ulubionych metod stawiania zakładów przez graczy. Pozwala ona na zawieranie w chwili trwania konkretnego meczu piłkarskiego. To nic innego jak wyjątkowa forma typowania, którą oferują operatorzy zakładów bukmacherskich. Obstawiając zakłady w czasie trwania meczu możemy w tym samym czasie śledzić wydarzenie live oraz od razu reagować na zdarzenia stawiając swoje typy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz