Niestety doczekaliśmy czasów, w jakich coraz głośniej mówi się o zagładzie planety - niedobór wody oraz wyniszczenie ekosystemu to palące trudności, z którymi powinniśmy mierzyć się już dzisiaj. Gdzie zacząć zmianę? Najłatwiej będzie od prywatnego życia oraz domu - zacznijmy wykorzystywać to, co jeszcze przynosi nam przyroda. Z takim nastawieniem powstał sklep domiwoda.pl, w którym odnajdą Państwo przeróżne urządzenia i systemy do skutecznego gospodarowania wodą deszczową. Na łamach witryny opisujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, manufaktur, gospodarstw rolnych i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system lub zasobnik na wodę to okazja, żeby pomóc planecie, polepszyć wygodę naszego życia i co najistotniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Gromadzenie oraz wykorzystanie deszczówki to zbawienie nie tylko dla przyrody, lecz też dla domowego budżetu. Deszczówka jest darmowa, a jedna inwestycja (niejednokrotnie dofinansowana przez UE) w słuszny system zezwoli jeszcze przyzwoiciej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku czy też rolnictwie.


Internetowy sklep domiwoda.pl używa najświeższe zdobycze technologii, sprzedając interesujące, sprawdzone i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Gdzie wolno zamontować wskazane urządzenia? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolnicze i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie żyjemy oraz gdzie jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl łamie też stereotypy mówiące, że profesjonalne systemy gospodarki hydrologicznej można instalować wyłącznie w dużych gospodarstwach rolniczych - oferta sklepu skierowana jest też dla osób prywatnych i domowników, jacy pragną kupić i zainstalować mniejsze sprzęty do prywatnego użytku - wystarczy jedynie wejść na witrynę internetową, udać się do stosownej kategorii, wyselekcjonować urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie i zainstalować zgodnie z instrukcją, żeby móc kumulować, filtrować i wykorzystywać moc natury - wodę deszczową.


domiwoda pl zbiornik do magazynowania wody


jeżeli boją się Państwo, że innowacje mają swoją wysoką cenę, spieszymy z wytłumaczeniem - domiwoda.pl to nie jedynie punkt sprzedaży z gotowymi ekologicznymi technologiami, to także grupa speców, którzy pomagają w zdobyciu dofinansowania na ekologiczne systemy do wody deszczowej. Wsparcie w przeprowadzeniu wszystkich procesów urzędowych, zamontowanie systemu i uruchomienie - zachęcamy do przetestowania pomocy, wystarczy przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, żeby zawodowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, konsulting, pomoc, innowacja i ochrona środowiska - wspólnie jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną Ziemię!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz