Najlepsi w Polsce!


Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.


Trafiłeś idealnie! wypróbuj agencją SEO https://seomood.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.


Zapewne większość z Was wie, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Obliczono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, są oni dziewięćdziesięcioma trzema procentami pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Brzmi imponująco, prawda?


Jednocześnie na naszym krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co oszukiwać - chcesz by Twoi klienci mogli odnaleźć Cię w internecie? Musisz być na pierwszych miejscach w Google, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.


Usługi na najwyższym poziomie


Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma firmami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Ponad dekada pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.


W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.


Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Długoletnia obserwacja i analiza polskiego oraz światowego rynku internetowego, umożliwiła nam opracowanie własnych strategii robienia SEO.

Zatrudniamy sztab doświadczonych ekspertów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.


Reklamuj się lepiej niż dotychczas!


Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi specjaliści się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten w najgorszym stanie lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.


Wierz nam, wiemy co robimy. W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja strona, ułożymy indywidualną strategię, która pomoże Ci trafić do top10 wyszukiwarki Google.


Masz wirus na stronie, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane błędy. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.


Agencja SEO Szczecin - Pozycjonujemy również na rynkach europejskich!


Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Nasi obecni Klienci to firmy działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.


Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.


I nie jest łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w trudnej walce z pozostałymi firmami.


Top10 to nie bajka - możesz tam być!


Po co zakładać firmową stronę, jeśli jeśli nie będzie ona inwestycją przynoszącą zyski? Wtedy to wyłącznie strata pieniędzy i czasu.


Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wiele osób prowadzących firmy przestało pozycjonować witryny, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet popsuły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak bardzo może to Klienta zdegustować i dlatego my działamy tak, aby usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.


Zapraszamy do nas, mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku! szczególnie w Szczecinie


Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i opowiesz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy mogli zrobić wycenę pozycjonowania, które dla Ciebie wykonamy.


Na początku nawiązanej współpracy przeanalizujemy aktualnych pozycji w Google wraz z jej stanem.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron oraz ich poszczególnych elementów, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.


Co zrobimy abyś był w topach, czyli co jest potrzebne by SEO było naprawdę skuteczne w Szczecinie


Większość osób mających firmowe strony internetowe, że wszystko wygląda tak, jak powinno, lecz często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja SEO podejmą działania, które będą mieć taki skutek, że notowania Twojej strony internetowej znacznie się podniosą.


Zdecydujemy, które frazy będą najkorzystniejsze dla Twojej firmy.

Nasze zaplecze jest liczone w tysiącach domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na efekt w przypadku naszej firmy, potrzebne są około 3-4 mies.

Jest to minimalny czas, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.


Na początku zrobimy audyt zawierający listę zaleceń dotyczących tego, co musimy poprawić, by zaczęła być odbierana przez roboty Google jako wartościowa.

Sprawi to, że nasze pozycjonowanie stanie się skuteczne.


Optymalizacja jest konieczna. Tylko te strony, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, będą mogły znaleźć się na pierwszej stronie


Pomoc profesjonalnej agencji SEO pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Nierzadko ma miejsce sytuacja, kiedy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeżeli daje to korzystne rezultaty w postaci wysokich pozycji, należy wziąć pod uwagę to, że Google co jakiś czas aktualizuje swoje algorytmy. Jedne z update'ów są mniej inwazyjne, z kolei inne są bardzo poważne i skutkują spadkami pozycji o wiele miejsc.


Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.


Kryteriów, jakie brane są pod uwagę w przypadku oceniania wartości strony jest 200.

Liczbę tę można jednak podzielić na dwie grupy. Są to czynniki wiążące się z treścią znajdującą się na witrynie i czynniki dotyczące popularności strony w sieci.

Jeżeli wszystkie wymogi Google zostanie wypełnione, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że jest to praktycznie niemożliwe do osiągnięcia bez pomocy profesjonalistów. Wszyscy nasi dotychczasowi Klienci podczas współpracy z nami znacznie zwiększyli swoje obroty.


Dla większości miesięczny obrót wzrósł nawet o 70 procent. Możesz dołączyć do tego grona.


Naprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, zrobimy porządek po działaniach dawnej agencji. Zadziałamy w taki sposób, żeby ponownie stała się atrakcyjna dla osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Dane agencji:

SEOMOOD sp. z o.o. sp.k. Pozycjonowanie stron Szczecin

Niemcewicza 26/415 IV piętro

71-520 Szczecin

Telefon: 736090601

E-mail: biuro@seomood.pl

mapa:

https://www.google.com/maps?cid=516882561549534892sprawdź SEOMOOD pozycjonowanie stron SzczecinPrzygotuj się na to, że po paru miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, możesz, iż odbierać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.


Jeśli więc widzisz, że Twoja firma w obecnym czasie nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, a z pewnością się nie zawiedziesz.


Kilka dodatkowych uwag o SEO...


Aby utrzymać wysokie pozycje koniecznością jest kontynuowanie działań już po osiągnięciu szczytów wyszukiwarki.

Wiele osób sądzi, że wystarczy wejść do top10, by pozostać tam na zawsze. Nie istnieje też uniwersalny sposób na zdobycie wysokich pozycji.


Modyfikacje w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google nieustannie zaprowadza aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja również stosuje różne triki w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji.


Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat funkcjonowania algorytmu Google.

SEO to bezustanne testowanie i obserwacja. Stąd też, jeżeli zamierzasz trafić na pierwszą stronę Google i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie jest procesem, który należy stale kontynuować.


My natomiast jesteśmy na najwyższą jakościowo współpracę. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zapraszamy do kontaktu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz