W ostatnich dniach, czyli 7 marca o godzinie 20 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się niebywale głośno i nadal jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu różnych mediów. Po odstąpieniu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie stoją raczej po stronie Elżbiety II a także reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie można ukryć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, zależnie od . Media brytyjskie podkreślają, że jeśli tylko Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła także temat tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam określił, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się zbieraniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili 4 profesjonalistów omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed publikacją. Eksperci, w tym poprzedni sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan Markle używanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z Harrym oraz Meghan został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten oglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która potrafi wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Biorąc pod uwagę emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Niewątpliwie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz