Alubram - gorąco zapraszamy po ofertę na CNC!


Możliwości ploterów CNC to coś fantastycznego - a reprezentowana przez nas firma rodzinna powstała w oparciu o pasję z nimi powiązaną. W ramach swoich profesjonalnych usług dzielimy się wprawą i umiejętnościami na temat tej techniki. Służymy więc jako Alubram CNC pomocą wszystkim, którzy są tym zainteresowani!


Bramy i balustrady na miarę XXI wieku

Na terenie powiatu cieszyńskiego wyróżniamy się jako specjaliści z dużą propozycją. Są niemniej jednak miarodajne szczególne tematy, jakim poświęcamy najwięcej uwagi oraz to właśnie te nasze specjalizacje, chcemy Państwu przybliżyć w tym miejscu.


Jesteśmy bezkonkurencyjni, jeżeli chodzi o realizację zamówień typu:


• aluminiowe oraz stalowe bramy,

• stalowe oraz aluminiowe balustrady.


Reprezentowana przez nas propozycja przekona zarówno osoby uwielbiających kute, jak oraz nowomodne projekty. Jesteśmy do dyspozycji w obu przypadkach.


Od ploterów CNC po indywidualne zamówienia

Choć zawsze entuzjastycznie podejmujemy się zleceń związanych z wykonaniem bram oraz balustrad, to plotery CNC są zdecydowanie tym, czym wyróżniamy się najbardziej. Mamy cichą nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym aspekcie.


Jednak i tu jeszcze reprezentowana przez nas propozycja się nie kończy - jeśli pragną Państwo wykonania opcjonalnej innej konstrukcji na zamówienie, tego także się podejmiemy. Czy to wycinanie detalów ploterem z blach aluminiowych, czy stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Jeśli gra toczy się o grubości, to proponujemy zakres zaczynający się na 1 mm oraz na 20 mm kończący.


Kto najbardziej będzie pragnął skorzystać z naszej oferty?

Reprezentowana przez nas oferta jest w sposób szczególny dedykowana przedsiębiorstwom małej i średniej wielkości, w następstwie tego w tym kierunku przede wszystkim ją kierujemy. Warto zdecydować się na współpracę naturalnie z nami, bo każda konstrukcja, jaką wolno zrealizować z pomocą naszych ploterów, wyróżnia się walorami, takimi jak:


• nieskomplikowana konstrukcja,

• nieprzeciętna precyzyjność cięć,

• wysoka klasa wykonania.


wypalanie plazmowe


Takie podejście do tematu przynosi najważniejszy efekt, którym jest szansę użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas i w zachwycającym stanie. Zachęcamy do kontaktu, w razie pobocznych pytań.

Tagi: Biznes Online CNC

Brak komentarzy

Zostaw komentarz